Bireysel Krediler

Acil İhtiyaç Kredisi

Artık dert, tasa, stres yok.

Acil ihtiyaçlarınız için düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile yüzünüzü gülümsetmek için varız.

 

Araç Kredisi

Hayallerinizdeki araba artık size çok yakın. Düşük faiz ve uzun vadeli araç kredilerimizden yararlanmanız için en yakın şubemize bekliyoruz.

Hayallerinizi ertelemeyin.

 
Tüketici Kredisi

Arkanıza yaslanıp rahatlayın, tüm ihtiyaçlarınız için düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile yanınızdayız.

Sağlık, Beyaz Eşya, Bilgisayar gibi her türlü bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

 
Konut Kredisi

Bankamızın size sunduğu özel ayrıcalıklarla konut sahibi olmanız artık çok kolay.

Proje yada inşaat aşamasında olan konutlar dahil tüm konutlar için düşük faizli, uzun vadeli, taksidini sizin belirleyeceğiniz konut kredi imkanı K.Vakıflar Bankası şubelerinde. 

Özellikler

          -  Tamamlanmış, proje yada inşaat aşamasındaki konutlara kredi imkanı

 

Limitli Maaş Hesabı

Kamu çalışanı veya emeklilerine  düşük faizli ve kefilsiz kredi limiti tahsis ediyoruz. Kısa vadeli bireysel ihtiyaçlarınızı açtıracağınız bu Limitli Maaş Hesabınızdan karşılayabilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanmanız için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

Çalıştığınız veya emekli olduğunuz kuruma vereceğiniz bir talimatınızla, maaşınız otomatik olarak gününde Limitli maaş hesabınıza yatırılacak ve her an kullanımınıza hazır olacaktır. Limitli maaş hesabı sahiplerine ilk yıl ücretsiz CardPlus Kredi Kartı tahsis edilebilmektedir.

Limitli Maaş hesabınız ile yapabilecekleriniz;

Elektrik, Belediye, Sabit Telefon, Kktcell ve KktcTelsim Cep Telefonları,Digitürk faturalarınız ve CardPlus Kredi Kartı borcunuz tek bir talimatınızla otomatik olarak ödenecektir. 

Her türlü Havale, EFT, EOS  ve Döviz Alım-Satım işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir talimatınızla hesabınızı CardPlus kredi kartınıza bağladığınız takdirde, tüm CardPlus ATM’lerinden zaman sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat nakit çekim yapabilirsiniz.

Maaş Kredisi

Bankamızın size özel uyguladığı maaş kredisi ile içiniz rahat olsun.

İstediğiniz her an maaşınız doğrultusunda ilk 3 ay taksit erteleme imkanı ile düşük faiz ve uzun vade ile maaş krediniz hazır.

 

Nakit Bloke Karşılığı Kredi

 

Evlilik Kredisi

 

Eğitim Kredisi

 

Tatil Kredisi

 

Bireysel Taksitli Kredi