Neden Cardplus

Neden Kıbrıs Vakıflar Bankası Cardplus Kredi ve Banka Kartı?

Bir Mastercard olup. Dünyanın heryerinde kullanabilirsiniz.

‘Chip and Pin’ özelliği sayesinde güvenliği üst düzey artırılmış bir karttır.

Temassız kart özelliği ile, alışverişiniz daha rahat ve daha hızlı gerçekleşir.

Kuzey Kıbrıs’da anlaşmalı 7 binin üzerindeki seçkin  işyerinde bulunan10 bin üzeri POS dan, 16  aya kadar taksit imkanı sunar.

7 gün 24 saat, yurt geneline yayılmış, 150 ye yakın CardPlus ATMlerinden, nakit veya avans çekiliş imkanına sahip bir karttır. Bu ATM lerde hesaplarınızı kontrol edebilir, transfer yapabilir, kredi kartı borcunu ödeyebilirsiniz.

Tüm yurtdışı harcamalarını, talep talep etmeniz halinde, 12 aya kadar teksitlendirme imkanına sahiptir.

Cardplus üyesi bankalar arasında, B-EFT özelliğiyle, CardPlus ATMlerinden, CardPlus üye banka veznelerinden ve İnternet Bankacılığı ile, anlık ve hızlı para transferi yapabilen bir karttır.

Kredi kart limitinizin %50’si kadar Cardplus ATM’lerinden 12 aya kadar taksit seçeneği ile avans çekme olanağı sağlar.

Yabancı Banka POS larından yapılan, tek çekim alışveriş işlemlerini, taleb edilmesi halinde, 12 aya kadar taksitlendirme imkanına sahiptir.

Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizden Plus Puan biriktirebilir, alışverişlerde kullanabilir veya 3 ile çarparak, turizm acentlerinde, konaklama veya yurtdışı seyehat harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Yeni çıkan yasa ile kart ile yapılan alışveriş tutarları üzerinden, %1 kartınıza iade olanağına imkan tanıyacaktır.

Poy Airport otopark’ta özel indirimler ve 4 güne kadar ücretsiz otopark hizmeti mevcuttur.

www.card-plus.net adresinden kredi kartı harcama ve yatırımlarını görebilir, borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi kartınıza bağlı olan hesap veya hesaplarınızın,  hesap bakiyesini  ve işlem detaylarını görebilir, hesaplarınız arası veya Cardplus yedi  Üye Bankalar arası hesaplara para transferi yapabilirsiniz.

Özel günlerde düzenlenen kampanyalarla, tüm kart müşterilerine, artı taksit ve yapılacak çekilişle hediyeler kazanma imkanı sunar.

Cardplus, POS müşterilerine sağladığı kampanyalarla işyerlerine müşteri kazandırmaktadır.

Cardplus Çağtı Merkezinden, 7 gün 24 saat müşteri destek alabilir, kartınızın çalınması veya kaybetmeniz durumunda anında 444 5000 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz.

Harcama bilgileriniz posta, sms ve e-posta olarak size iletilir.

Cardplus asıl kartınıza bağlı olarak ek kart çıkartmanıza ve çıkartacağınız ek kartların limitinin, asıl kart limitinizin belirli bir oranıyla sınırlayabilme  imkanı sunmaktadır.

Cardplus kredi kartınız güvenlik nedeniyle yurtdışı ve yurt içi internet alışverişlerine kapalı olarak size sunulmaktadır. Kartınızla yapmak istediğiniz bu tür işlemler için 444 5000 Cardplus Müşteri Hizmetlerinde açtırabilirsiniz.