Neden Cardplus

Cardplus, bir Mastercard’dır. Dünyanın heryerinde kullanabilirsiniz.

‘Chip and Pin’ sistemi özelliği sayesinde Cardplus kartlarının güvenliği sağlanmaktadır.

Alış-verişleriniz temassız kart özelliği ile daha hızlı gerçekleşecektir.

Cardplus, altı bankanın birleşimi sonucunda oluşmuştur. Cardplus müşterilerimiz, herhangi bir bankanın şubesinde işlemini daha hızlı yapabilmektedir.

Cardplus üye Bankalar arasında B-EFT özelliği ile ATM , Vezne ve İnternet üzerinden hızlı para transfer özelliği mevcuttur.

www.card-plus.net adresinden kredi kart harcama ve yatırımlarını görebilir, borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi kartınıza bağlı olan hesaplarınızın,hesap bakiyesini görebilir,hesaplarınız arası veya Cardplus üye bankalar arası hesaplara para transferi yapablirsiniz.

Cardplus, sizin talebiniz doğrultusunda yurtdışı 16 taksit imkanı sunmaktadır.

Cardplus, Motorlu araçlar masrafsız 2 taksit ve talebiniz doğrultusunda 16 taksit imkanı sunulmaktadır.

Cardplus, Kuzey Kıbrıs’da anlaşmalı seçkin üye işyerlerinde 16 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır.

Cardplus, özel günlerde düzenlediği kampanyalarla Cardplus kart müşterilerine artı taksit imkanları ve çekilişle hediyeler sunmaktadır.

Cardplus, POS müşterilerine sağladığı kampanyalarla işyerlerine müşteri kazandırmaktadır.

Cardplus sayesinde, yurt içi ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerle Plus Puan biriktirebilir, bu puanınızı yapacağınız alışverişlerde kullanabilir yada turizm acentelerinden konaklama veya yurtdışı seyahat alabilirsiniz.

Cardplus ATM ‘leri ada genelinde 128 adettir. ATM’lerimizden günün herhangi bir saatinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cardplus kartınızla Cardplus ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında MasterCard logosu taşıyan ATM’ler ya da banka şubelerinden nakit avans çekebilirsiniz. Cardplus ATM’lerinden gerçekleşen nakit avans işemini 3 veya 6 takside böldürebilirsiniz.

Cardplus ATM’lerinden hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Hesaplar arası transfer yapabilirsiniz. Hesabınızdan kredi kartınızın borcunu ödeyebilir veya hesabınızdan para çekilişi yapabilirsiniz.

Cardplus, 24 saat müşteri hizmeti vermektedir. Kartınızın çalınması veya kaybetmeniz durumunda anında 444 5000 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz.

Harcama bilgileriniz posta, sms ve e-posta olarak size iletilir.

Cardplus borcunuzu, hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek bankamıza veya ATM’ye gelmeden ödeyebilirsiniz.

Cardplus ile yurt içinde veya yurt dışında yaptığınız harcamalarınızı, şubenize talimat vermek suretiyle en az ödenmesi gereken tutarı ödeyerek kredilendirebilirsiniz.

Cardplus asıl kartınıza bağlı olarak dilediğiniz kadar ek kart çıkartmanıza ve çıkartacağınız ek kartların limitini, asıl kart limitinizin belirli bir oranıyla sınırlayabilme imkanı sunmaktadır.

Cardplus kartınız güvenlik nedeniyle internet alışverişlerine kapalı olarak size sunulmaktadır. Kartınızın internet kullanımına açılması talebinizi bankamız şubeleri gelerek veya 0(392) 444 5000 Cardplus Müşteri Hizmetlerini arayarak açtırabilirsiniz.

 

 

Kıbrıs Vakıflar Bankası
X
X
KREDİLER
Aylar:
Taksit: 0 TL
Tüketici Kredisi Azami Kredi Miktarı: 35.000 TL veya 5.000 GBP
Kıbrıs Vakıflar Bankası Kredi Modülü ile Aylık Taksit Hesaplarınızı Kolayca gerçekleştirin...