Pos Üye İş yeri Hizmetleri

Başvuru Formu

Hesaplararası havale, İsme havale, yurtiçi veya yurtdışı Başka bir bankadaki hesaba veyaisme Havale, EFT ve SWIFT talimatlarınızla tüm para transferleriniz Bankamız aracılığıyla en hızlı sürede ve en düşük masrafla gerçekleştirilmektedir.

Bankamızın herhangi bir şubesinden herhangi bir şubemiz nezdindeki hesaplar için bu işlemlerinizi gerçekleştiebileceğiniz gibi talimat vererek bu tip işlemlerinizin, belli tarihlerde otomatikman gerçekleştirilmesini de sağlayabilmektesiniz.

Cardplus Üye İşyerlerimizden 16  vadeye kadar taksit imkanları ile masa üstü ve mobil POS cihazlarımız satışlarınızı artırır, nakit yönetiminizi kolaylaştırır ve tahsilatınızı güvence altına alır. Cardplus Üye işyerlerine uygulanacak kampanyalar sayesinde müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Cardplus POS cihazlarının Üye İşyerinize sağladığı başlıca avantajlar:

·    Satışlarınızı artırır,

·    Taksitlendirme imkanı sağlar,

·    Nakit yönetiminizi kolaylaştırır,

·    Nakit tahsilatın taşıdığı riskleri minimize edebilirsiniz,

·    Kredi kartı kullanan müşterilerimizin memnuniyetini artırabilirsiniz,

.    Yaptığınız kartlı işlemleri düzenli olarak posta veya e-posta ile göndereceğimiz hesap özetleri ilr takip edebilirsiniz,

·    Cardplus üye kuruluşu olarak müşterilerinize kampanyalar sunabilirsiniz.

.   Temassız Kart özelliğini destekler.

POS Türleri

Dial-up POS

En yaygın olarak kullanılan POS cihazıdır ve sabit telefon hattı ile bağlantı kurarak çalışır.

Mobil POS

Gsm ve /veya GPRS teknolojisi ile çalışır. Ayni zamanda temassız özellikli kartlara uyumlu çalışır.

Adrese ürün teslim eden dolayısıyla kapıda ödeme gerektiren firmalar ile restoran, cafe … gibi masada ödeme uygulaması bulunan firmalar için oldukça pratik bir çözüm sunar.

Sanal POS

Elektronik ticaretin en önemli basamaklarından biri ‘’Sanal POS’’ sistemidir. Web üzerinden ödeme noktasına gelindiğinde sanal POS’lar devreye giriyor. Sanal POS-VPOS (Virtual Point of Sale) ile güvenle ve kolaylıkla web siteleri üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlıyor.

Sanal POS ile alıcı-satıcı yada satıcı-tedarikçi arasında online bir ödeme sistemi kuruluyor. Sistem firmanın web sitesi üzerinden bilgilerini giren alıcının banka hesabından aldığı ürün veya hizmetin bedeli olan paranın firmanın kendi hesabına aktarılmasına dayanıyor.