Mevduat Ürünleri

Vadesiz Hesaplar

Kısa vadeli Türk Lirası ve Döviz birikimlerinizi en uygun faiz oranlarından değerlendirebileceğiniz, vade sınırlaması olmaksızın ihtiyacınız oldukça ilk talebinizde çekebileceğiniz vadesiz mevduat hesabınızı size en yakın şubemizden açtırabilirsiniz.

Vadesiz mevduat hesabınızdan Elektrik, Belediye, Sabit Telefon, Kktcell ve KktcTelsim Cep Telefonları, Digitürk faturalarınız ve CardPlus Kredi Kartı borcunuz tek bir talimatınızla otomatik olarak ödenecektir.Vadesiz mevduat hesabınızdan Havale, EFT ve Döviz alım-satım işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çalıştığınız veya emekli olduğunuz kuruma vereceğiniz bir talimatınızla, maaşınız otomatik olarak gününde vadesiz mevduat hesabınıza yatırılacak ve her an kullanımınıza hazır olacaktır.

Vadesiz mevduat hesabınızı bir talimatınızla CardPlus kredi kartınıza bağladığınız takdirde, tüm CardPlus ATM’lerinden zaman sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat nakit çekim yapabilirsiniz.

Vadeli Hesaplar

Türk Lirası ve Döviz tasarruflarınızı dilediğiniz vadede, güvenilir ve en uygun faiz oranlarından değerlendirebileceğiniz vadeli mevduat hesabınızı size en yakın Şubemizden kolaylıkla açtırabilirsiniz.Vadeli mevduat hesabınıza vereceğiniz bir talimatla diğer hesaplarınızdan para ilave edebilir veya diğer hesaplarınıza aktarma yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda kırıp nakit çekebilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınız, vade sonunda herhangi bir talimatınızın bulunmaması durumunda aynı vade ve güncel faiz oranı ile yenilecektir.

Mevduat Faiz Oranları

Mevduat faiz oranlarımız tutar ve vadeye göre değişmektedir. Size özel oranlarımızı öğrenmek için en yakın şubemize uğrayınız.

VADE             

TL%             

USD%             

GBP%             

EURO%             

Vadesiz

0,25

0,02

0,02

0,00

1 Ay Vadeli

14,00

0,80

1,20

0,50

3 Ay Vadeli

14,00

0,90

1,30

0,60

6 Ay Vadeli

13,50

1,00

1,40

0,70

1 Yıl Vadeli

13,00

1,10

1,50

0,80

Kıbrıs Vakıflar Bankası
X
X
KREDİLER
Aylar:
Taksit: 0 TL
Tüketici Kredisi Azami Kredi Miktarı: 35.000 TL veya 5.000 GBP
Kıbrıs Vakıflar Bankası Kredi Modülü ile Aylık Taksit Hesaplarınızı Kolayca gerçekleştirin...